Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Logowanie

Aby się zalogować, z menu w prawym górnym rogu wybierz zakładkę LOGOWANIE. W formularzu, który pojawi się na stronie, wpisz adres e-mail oraz hasło, które podałeś przy rejestracji.

Zapewniemy Ci pełne bezpieczeństwo przy logowaniu do serwisu. Dla formularza logowania generowany jest specjalny, unikalny kod sesji, który jest następnie sprawdzany przez system. Uniemożliwia to napisanie programu, który automatycznie generowałby hasła i próbował włamać się do naszego systemu.

Dodatkowo nasz serwis posiada certyfikat SSL (2048 bitów) dzięki czemu dane przesyłane pomiędzy Twoim komputerem a serwerem są szyfrowane i niemożliwe do odkodowania przez zewnętrzne osoby.

Po zalogowaniu się generujemy i zapisujemy do bazy kolejny kod sesji, przypisany do danego komputera (adresu IP), który jest sprawdzany po każdym odświeżeniu strony. Uniemożliwia to włamanie na konto użytkownika poprzez tzw. zatrucie sesji.

Twoje dane są naprawdę bezpieczne!

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, informację o tym w jaki sposób się zarejestrować, znajdziesz w zakładce Rejestracja

Możesz także zalogować się korzystając ze swojego konta na Facebooku. W tym celu po wejściu w zakładkę LOGOWANIE kliknij przycisk "Zaloguj się przez FB!" W takim przypadku, jeśli wcześniej nie byłeś naszym użytkownikiem, zostanie dla Ciebie utworzone konto, a na adres mailowy otrzymasz informację z wygenerowanym hasłem (dla normalnego logowania się na konto). Jeśli natomiast Bazie Danych posiadamy konto zarejestrowane na adres mailowy otrzymany z Facebooka, zostaniesz na nie automatycznie zalogowany.

 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!