Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Dodawanie wiadomości powitalnej i końcowej

Aby dodać wiadomość powitalną i kończącą, z menu ankiety wybierz zakładkę WIADOMOŚCI. Na górze strony wyświetli się edytor, w którym będziesz mógł wpisać wiadomość powitalną. Może to być kilka słów dotyczących ankiety, jej opis, zachęta do wypełnienia, itp.

 

Poniżej znajdziesz kolejny edytor, w którym będziesz mógł wpisać wiadomość pożegnalną. Może to być podsumowanie ankiety, podziękowanie za jej wypełnienie - cokolwiek Ci przyjdzie do głowysmiley

 

W polu znajdującym się pod edytorem możesz wpisać adres strony www, na którą zostanie przekierowany każdy kto wypełni ankietę. Ponadto, użytkownicy posiadający Konto Premium mają możliwość automatycznego wysłania e-maila do wszystkich respondentów. Na dole strony pojawi się edytor, w którym będziesz mógł wpisać treść e-maila, którego chcesz wysłać.

Dodatkowo możesz wykorzystać podane niżej znaczniki które zostaną zamienione na prawidłowe wartości:

  • {email} - email respondenta (do którego jest wysyłane email)
  • {email_autor} - email autora ankiety (Twój adres email)
  • {link_ankieta} - link do ankiety którą wypełnił respondent
  • {link_wyniki} - link do wyników ankiety (dostępne jeśli udostępiono wyniki w sekcji "Udostępnianie"->"Wyniki")
  • {link_odpowiedzi} - link do eksportu odpowiedzi respondenta 
  • {data} - data wypełnienia w formacie rok-miesiąc-dzień (np 2015-01-01)
  • {czas} - czas wypełnienia w formacie godzina-minuty (np 14:23)
  • {nazwa} - nazwa ankiety

E-mail do respondenta nie zostanie wysłany, jeśli z tego samego adresu IP ktoś wypełnił już daną ankietę. Jest to część zabezpieczenia zapobiegającego wysyłaniu spamu z naszych serwerów.

 

Jako użytkownik Konta Premium masz możliwość otrzymywać powiadomienie o wypełnieniu ankiety na adres e-mail podany podczas rejestracji. Jeśli wybierzesz tę opcję, za każdym razem, gdy ktoś wypełni Twoją ankietę, zostaniesz o tym poinformowany.

 

Po wypełnieniu ankiety respondent za pomocą jednego kliknięcia ma możliwość publikacji linku do ankiety w swoim profilu na portalu społecznościowym. Jeśli nie masz zawężonej grupy docelowej, w treści podziękowania za wypełnienie ankiety, poproś o jej udostępnienie. Do im większej liczby osób dotrze Twój link do ankiety, tym szybciej zbierzesz pożądaną liczbę wyników.

 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!