Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Analiza według pytań w ankiecie

Aby przeprowadzić analizę ankiety wejdź na swoje konto i kliknij daną ankietę. W pasku menu znajdziesz zakładkę ANALIZA. Po kliknięciu wyświetli Ci pierwsza kategoria - analiza wg pytań.

Analiza ta pozwala na dokładne przeanalizowanie jakie były odpowiedzi na każde pytanie w ankiecie.

 

W przypadku pytań zamkniętych (zwykłych jaki i graficznych) zobaczysz ilościowy oraz procentowy udział danej odpowiedzi wśród wszystkich odpowiedzi na to pytanie (wyświetli się liczba respondentów oraz procent jaki stanowiła odpowiedź na dane pytanie wśród wszystkich odpowiedzi). Jeśli w pytaniach zamknietych udostępniono możliwość dodania własnych odpowiedzi otwartych to zostaną one także wyświetlone jako kolejne odpowiedzi do pytania zamkniętego - wcześniej zostaną zgrupowane (jeśli dwóćh lub więcej respondentów ręcznie wpisało tą samą odpowiedź).

 

W przypadku pytań o datę lub pytań o liczbę podobnie jak wyżej zostanie wyświetlona zgrupowana lista odpowiedzi jaką wpisali respondenci oraz ich udział ilościowy i procentowy.

 

W pytaniach otwartych zobaczysz listę odpowiedzi wraz z danymi respondenta.

 

W pytaniach typu NPS możesz zobaczyć ilościowy oraz procentowy udział promotorów i krytyków. Ponadto, zostanie wyświetlony obliczony wskaźnik NPS dla danego pytania.

 

W pytaniach z przydzielaniem punktów, podobnie jak w pytaniach zamkniętych, zostanie wyświetlona lista odpowiedzi. Przy każdej z nich pojawi się średnia ilość punktów jaką respondenci przydzielili danej odpowiedzi oraz procentowa część jaką stanowiły one w porównaniu z maksymalną ilością punktów dostępnych w danym pytaniu.

 

 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!