Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Wyniki ankiety

Aby udostępnić wyniki ankiety, wybierz z menu ankiety zakładkę UDOSTĘPNIANIE, a następnie WYNIKI.

Włączenie pierwszej opcji na stronie: "Udostępniaj wyniki" - powoduje udostępnienie wyników dla innych użytkowników serwisu (domyślnie nie są one udostępniane).

 

Druga opcja: "Wyświetlaj w Bazie Wyników" - powoduje ich wyświetlanie w Bazie Wyników (domyślnie nie są one wyświetlane).

Jeśli włączona jest tylko pierwsza funkcja, podejrzeć wyniki ankiety można jedynie poprzez bezpośredni link.

 

Opcja "Zezwól na komentowanie wyników przez konto Facebook​" umożliwia komentowanie wyników ankiet przez użytkowników. Muszą oni być zalogowani na swoje konto w portalu Facebook.com. Komentarze do wyników ankiety są wyświetlane na samym dole strony z wynikami. Domyślnie ta opcja jest wyłączona.

 

Masz możliwość wyłączenia każdego z pytań w ankiecie. Przy danym pytaniu wystarczy odznaczyć opcję "Wyświetlaj pytanie na liście wyników". W pytaniach zamkniętych możesz włączyć/wyłączyć pokazywanie słupkowej analizy odpowiedzi, a w pytaniach otwartych listy odpowiedzi respondentów. W tym celu zaznacz/odznacz opcję "Wyświetlaj analizę odpowiedzi". Do każdego z pytań możesz dodać komentarz, wpisując go w przeznaczonym do tego edytorze.

Wyniki aktualizują się na bieżąco - jeśli ankieta jest włączona i wypełniają ją kolejne osoby, wyniki zostaną zaktualizowane.

 

 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!