Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Dołączanie wideo i muzyki do pytań

Istnieje możliwość dołączania muzyki i video z innych źródeł do pytań w ankietach oraz do odpowiedzi (w przypadku pytań zamkniętych).

Dodawać filmy lub muzykę można tylko w pytaniach graficznych. Tworzymy pytanie graficzne, a następnie przechodzimy do edytora wizualnego.

 

Następnie wykonujemy jedną z wybranych akcji:

 

  • Aby dodać film z serwisu Youtube - klikamy w edytorze wizualnym na ikonkę:   Otwiera się nowe okno, w którym w miejscu "Wklej link URL do wideo" wklejamy kompletny link do filmu z serwisu Youtube. Zalecamy zaznaczyć opcję "Responsive video", aby rozmiar video automatycznie dopasowywał się do rozdzielczości ekranu.

 

  • Aby dodać muzykę z serwisu SoundCloud, będąc na stronie danego utworu klikamy na przycisk "Share", następnie "Embed" i kopujemy kod pod napisem "Code & preview". Następnie wchodzimy w edytor wizualny pytania graficznego w serwisie Ankieterka.pl, klikamy na "Źródło dokumentu" i w wybranym miejscu wklejamy skopiowany kod.

 

  • Dodanie filmu lub muzyki z innego serwisu jest możliwe jedynie, gdy serwis generuje kod do udostępnienia filmu w ramce iframe. Taki kod kopiujemy do edytora wizualnego koniecznie z włączoną opcją "Źródło dokumentu" (kod html należy wklejać w źródło).

 

 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!