Pomoc

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie pytania

Do czego służy ta strona?

Strona Ankieterka.pl została stworzona z myślą o tworzeniu ankiet online. Z jej pomocą możesz stworzyć mniej lub bardziej rozwiniętą ankietę i w ten sposób zyskać informacje, które pozwolą Ci zdobyć przewagę wśród konkurencji. Za pomoca ankiet możesz w bardzo krótkim czasie dotrzeć do dziesiątek, a nawet setek respondentów. 

Ankiety internetowe mogą posłużyć do rozwoju i ukierunkowania Twojego biznesu lub do zdobycia opinii na temat prowadzonej przez Ciebie działalności. Możesz je także wykorzystać, by zwiększyć obroty firmy, poprawić atmosferę pracy, czy też wpłynąć na zadowolenie, a co za tym idzie, lojalność pracownikówOczywiście, możesz też stworzyć ankietę po prostu dla zabawy lub dla osiągnięcia różnego rodzaju innych celów.

Jedną z zalet ankiet online jest ich cena. Z pomocą naszego serwisu szybko i łatwo stworzysz ankietę, którą będziesz mógł rozesłać do grupy docelowej. My zbierzemy wszystkie odpowiedzi oraz przedstawimy Ci ich analizę. Tworząc ankietę na Ankieterka.pl, oszczędzasz swój czas i pieniądze, zyskując pełną satysfakcję. 

Facebook

Nie zapomnij zapisać dokonanych zmian!